English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Hėnė 25 Maj 2015 Moti Tirana
16°
SPECIALE
Target 15 Maj 2015
Maturantėt nė "Nobel", ēertifikojnė dijet e 12 viteve
Ambicioz dhe konkurrent, me kėto dy cilėsi i kanė pėrshkruar mėsuesit e shkollės "Nobel" nė Tiranė, maturantėt e vitit 2014-2015. Ata i kanė dhėnė fund ciklit tė tyre 12 vjecar, duke mbyllur kėshtu njė cikėl mjaft tė rėndėsishėm tė jetės sė tyre, drejt rr
Paratė e fushatės, KZLN: "Partitė tė publikojnė financuesit"
Strategjitė elektorale, PD miting tė enjten nė Tiranė, tė majtėt fushatė me tre faza
Ligji pėr investimet, lehtėsi pėr shpronėsimėt
Veliaj me artistėt: Ulje taksash pėr kompanitė qė financojnė "Artin"
"Festa e Abetares", Mustafa Taēi: Sfida tė reja nė rrugėn e dijes
Sukses nė "Eurosong", Elhaida kalon nė finale
Samiti i Ministrave tė Jashtėm, Daēiē: Fqinjėsi e mirė me Kosovėn
Kufiri detar, Bushati: Tensioni sajesw e qarqeve Greke
Rama: Sė shpejti do nis ndėrtimi i "Rrugės sė Arbrit"
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
25-05
12°
18°
26-05
10°
21°
27-05
12°
20°
28-05
19°
29-05
11°
21°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise