English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Hėnė 25 Maj 2015 Moti Tirana
16°
Kronikė
Rrokada nė polici, prezantohen drejtorėt e rinj nė qarqe
Publikuar: Shtator 23,2012 - 19:58
Shpėrnadeje nė Facebook
Tiranė - 
Policia vijon rrokadėn nė radhėt e saj ku nė qarqe tė ndryshme ėshtė bėrė prezantimi i drejtuesve tė rinj. Kėshtu nė Kukės emėrohet ish shefi i INTERPOL-it, Pėllumb Seferi, nė vend tė Sadri Ramcaj, i cili drejtoi pėr katėr vjet komisariatet e Kukėsit, hasit dhe Tropojės. ramcaj ėshtė dėrguar nė shkollėn e policisė. Prezantimi i Seferit ėshtė bėrė mesditėn e sotme nė drejtorinė e qarkut tė Kukėsit.

Ndėrkaq, nė drejtorinė e policisė sė Gjirokastrės ėshtė prezantuar kreu i ri i dikasterit, Ajet Ibro. Mė herėt Ibro ishte nė komisariatin e Beratit, detyrė qė e mbajti pėr 10 muaj. Prezantimi ėshtė bėrė nga zv. drejtori i pėrgjithshėm i policisė sė shtetit pėr kufirin, Pėllumb Nako. Ish drejtori Halit Murataj, ka kaluar nė komisariatin e qarkut tė Elbasanit.

Gjithashtu Ylli Metko ka lėnė postin e drejtorit tė Korēės pėr tė shkuar kėshilltar i Drejtorit tė Pėrgjithshėm ndėrsa vendin e tij e ka zėnė Gjergji Jorgo, i cili mė parė drejtonte forcat Operacionale Lėvizėse. Ditėt e fundit janė realizuar njė sėrė lėvizjesh brenda rradhėve tė policisė nė tė gjithė vendin.
Asnje lajm perkates
0 KOMENTE
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
SPECIALE
Target 15 Maj 2015
Didi-Bajraktari pėrballen pėr dosjen Belge tė Frrokut
Ish drejtori i pėrgjithshėm i policisė sė shtetit Artan Didi ėshtė ballafaquar me ish kreun e interpolit Artan Bajraktarin, i akuzuar pėr fshehjen e urdhėr-arrestit tė Interpol Belgjikės pėr deputetin Mark Frroku.
Lejet e tė burgosurve, Naēo: Anulohen pėr zgjedhje
"Frenuam rekrutimin", Tahiri: Asnjė shqiptar nė zona konflikti
Doshi nė Gjykatėn e Lartė, refuzohet kėrkesa pėr lirimin e tij
Pretenca pėr "Strazimirin", Prokuroria kėrkon 20 muaj burg pėr deputetėt Ndoka dhe Ndreu
Pogradec, 31-vjeēarja hidhet nga tarraca e pallatit, gjen vdekjen e menjėhershme
Fundjava nė Tiranė, rritet numri i kontrolleve policore
Shkodėr: Automjeti pėrplas pėr vdekje 52-vjeēaren
Prangosen djemt e Xhaferrit, nė kėrkim pėr vjedhjen me anė tė piramidave
Njė i ri nga Durrėsi po hetohet pėr shkak tė transfertave tė dyshimta tė parave.
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
25-05
11°
18°
26-05
10°
21°
27-05
12°
20°
28-05
19°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise