English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Martė 21 Tetor 2014 Moti Tirana
26°
Lifestyle
Jeta familjare ėshtė "kaq" e bukur
Publikuar: Nentor 16,2012 - 10:53
Shpėrnadeje nė Facebook
Ottawa - 
Justin Van Leeuwen, njė fotograf nga Ottawa ka krijuar njė koleksion fotosh "ekstreme", tė cilat janė tejet tė veēanta. Ato janė krijuar duke fotografuar gjithė pjesėtarėt e njė familjeje nė vende tė ndryshme, pėr t'i bashkuar mė pas e pėr tė na dhėnė kėto imazhe qė shikojmė. Justin tha se nisi tė krijonte kėtė koleksion, pasi u pushua nga puna dhe u kthye nė njė shtėpiak qė kujdesej pėr dy djemtė e tij, 4-vjeēarė. (Daily Mail)
Asnje lajm perkates
0 KOMENTE
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
SPECIALE
Target 20 Tetor 2014
Qėndron e paprekur pėr 100 vjet dhoma e ushtarit tė vrarė
Nė fshatin e Belabre, nė Francė, prindėrit e ushtarit francez, Hubert Rochereau tė vrarė nė 1918, firmosėn njė klauzolė pėr pronarėt e rinj tė shtėpisė sė tyre, tė cilėn e shitėn nė 1936. Dhoma e djalit tė tyre mund tė hapej vetėm pas 500 vjetėsh.
"Historia urbane", Nju Jorku i frikshėm
114 vjeē nuk regjistrohet dot nė Facebook, i ankohet Mark Zuckerberg
Berisha feston 70-vjetorin, mbesat i dhurojnė Flamur Kombėtar
Askush nuk dėshiron tė jetojė nė shtėpinė e Hitlerit
Girl Guide mė e vjetėr nė botė, 106 vjeē dhe nuk heq dorė
Treni i luksit, nga Budapesti nė Teheran
Ėshtė por nuk duket... ēadra e re
Dritaret e sė ardhmes, ditėn prodhojnė energji, natėn bėjnė dritė
Arkitekturė, kur shtėpia ėshtė monstruoze
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
21-10
17°
27°
22-10
14°
19°
23-10
16°
17°
24-10
16°
17°
25-10
17°
17°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise