English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Martė 21 Tetor 2014 Moti Tirana
26°
Politikė
Cefa nė analizėn e Gjykatės sė Korēės: Ashpėrsoni dėnimet
Publikuar: Shkurt 22,2013 - 13:47
Shpėrnadeje nė Facebook
Korēė - Besimi dhe imazhi i publikut tek drejtėsia ėshtė i ulėt. Reforma nė drejtėsi do tė fillojė qė nga Kėshilli i Lartė i Drejtėsisė. Gjyqtarėt duhet tė ashpėrsojnė dėnimet e tyre. Kėto ishin disa nga deklaratat e nėnkryetarit tė KLD-sė, Elvis Ceva, nė analizėn e Gjykatės sė Rrethit Korēė.

Sipas tij, pavarėsisht shifrave, trupa gjyqėsore duhet tė punojė pėr tė rritur besimin ndaj publikut, duke pasur si synim kryesor mbi tė gjitha, rritjen e cilėsisė nė drejtėsi.
Asnje lajm perkates
0 KOMENTE
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
SPECIALE
Target 20 Tetor 2014
Dhuna nė Novi Sad, MPJ: Shprehje e njė fushate tė qėllimshme
Autoriteteve tė Serbisė u kerkohet qė tė marrin masa tė menjėhershme pėr ndalimin e akteve tė tilla kriminale kundėr shqiptarėve dhe vėnien para pėrgjegjėsisė e autorėve tė akteve tė tilla tė si kėrkesė e gatishmėrisė dhe vullnetit real pėr bashkėpunim
Ndryshimet nė Kod, nuk preket KQZ. Ndryshojnė vetėm tre nene
Incidenti nė Podgoricė, Bushati: Malazezėt tė distancohen
Serbi-Shqipėri, Daēiē komenton deklaratat e Ramės
DASH pėr incidentin: Mungesa e tolerancės, zhgėnjyese
Ndryshimi i Kushtetutės, Naēo: Forcojmė Gjykatėn e Lartė
Ivica Daēiē: Shqiptarėt na provokuan, situata ishte e pėrgatitur
MPJ dėnon djegien e flamurit shqiptar: Beogradi zyrtar tė distancohet
Incidentet nė Beograd, FSHSH i kėrkon FIDE-s dėnimin e dhunės
Rama nė CNN: Jam i gatshėm tė shkoj nė Serbi
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
21-10
17°
27°
22-10
14°
19°
23-10
16°
17°
24-10
16°
17°
25-10
17°
17°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise