English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Mėrkurė 22 Tetor 2014 Moti Tirana
17°
Lifestyle
Shkon nė spital pėr dhimbje stomaku, por lind njė fėmijė
Publikuar: Mars 29,2013 - 17:05
Shpėrnadeje nė Facebook
Londėr - 
22-vjeēarja Hannah Fraud nuk e dinte se ishte 35-javėshe shtatzėnė kur shkon nė spital me dhimbje tė forta stomaku. Ajo lindi vajzėn e saj Jessica vetėm shtatė orė pasi doktorėt konstatuan se dhimbja e stomakut nė fakt, ishte dhimbje lindjeje. Administratorja financiare nisi tė ankohej nga stomaku qė nė fillim tė shkurtit, dhe dhimbja pėrsėritej deri fundjavėn e kaluar. Kolegėt e saj e bindėn tė hėnėn tė vizitohet nė spitalin e Derby nė Londėr.

Njė infermiere i telefonoi tė dashurit tė saj Chris Bennet tė vinte tė shihte tė shoqen, pa i thėnė se nė fakt solli nė jetė njė vogėlushe.Ai mbeti i shokuar kur mbėriti nė spital dhe pa nė krahėt e Hannah, Jessican.

"Nuk e vrava mendjen tė merrja njė test shtatzanie. Mė thanė se ishte rutinė qė gratė tė ankohen nga dhimbjet e stomakut, kėshtu qė vazhdova me kėtė histori", thotė Hannah.Edhe familjarėt e ēifti mbetėn tė surprizuar dhe tė papėrgatitur,aq sa iu desh spitalit ti siguronte rroba pėr foshnjėn.
Asnje lajm perkates
0 KOMENTE
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
SPECIALE
Target 20 Tetor 2014
Qėndron e paprekur pėr 100 vjet dhoma e ushtarit tė vrarė
Nė fshatin e Belabre, nė Francė, prindėrit e ushtarit francez, Hubert Rochereau tė vrarė nė 1918, firmosėn njė klauzolė pėr pronarėt e rinj tė shtėpisė sė tyre, tė cilėn e shitėn nė 1936. Dhoma e djalit tė tyre mund tė hapej vetėm pas 500 vjetėsh.
Askush nuk dėshiron tė jetojė nė shtėpinė e Hitlerit
Berisha feston 70-vjetorin, mbesat i dhurojnė Flamur Kombėtar
Girl Guide mė e vjetėr nė botė, 106 vjeē dhe nuk heq dorė
Treni i luksit, nga Budapesti nė Teheran
Ėshtė por nuk duket... ēadra e re
Dritaret e sė ardhmes, ditėn prodhojnė energji, natėn bėjnė dritė
Arkitekturė, kur shtėpia ėshtė monstruoze
Quhen stola letrarė, dhe pushtuan Londrėn
Gaforre pėr tė gjithė... dhe pėr krokodilin
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
22-10
12°
18°
23-10
11°
24-10
11°
25-10
10°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise