English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Martė 31 Mars 2015 Moti Tirana
14°
Politikė
Lista zyrtare e kandidatėve tė Partisė Demokratike
Publikuar: Maj 07,2013 - 09:14
Shpėrnadeje nė Facebook
Tiranė - Pas mbledhjes sė kryesisė, Partia Demokratike ka zyrtarizuar listėn e saj tė kandidatėve pėr zgjedhjet e 23 qershorit. Lista u dorėzua nė Komisionin Qendror tė Zgjedhjeve.


LISTA E PLOTE E KANDIDATEVE PER DEPUTETE TE PD
KUKĖS

FLAMUR NOKA
BESNIK DUSHA
ALBAN ZENELI
ISMET JAKU

SHKODER
JOZEFINA TOPALLI
HELIDON BUSHATI
VOLTANA ADEMI
NARD NDOKA
GJOVALIN BZHETA
NDUE PALUCA
BARDH SPAHIA
GJOK ULDEDAJ

VLORE
ASTRIT PATOZI
ARBEN RISTANI
LILJANA ELMAZI
ARDIAN KOLLOZI
LEONARD SINANI
YLLI PIRRO
VASIL KOĒIAJ
H. SHARRA

KORĒE
RIDVAN BODE
ELEINA QIRICI
EDMOND SPAHO
FATMIR MEDIU
GJERGJI PAPA
FATBARDH KADILLI
LEONARD OLLI
VIKTOR DURO
LEDIAN ALIOLLI
SORINA KOTI
ADRIANA HYSENBEGASI
ARTAN ZAIMI

TIRANA
SALI BERISHA
MYQEREM TAFAJ
MAJLINDA BREGU
HALIM KOSOVA
FLORJON MIMA
GERTI BOGDANI
DASHAMIR SHEHI
JORIDA TABAKU
EDI PALOKA
KELTIS KRUJA
KASTRIOT ISLAMI
ASLLAN DOGJANI
VISAR ZHITI
ARBEN QIRJAKO
GENT DELIALLISI
TRITAN SHEHU
ILIR RUSMALI
JEMIN GJANA
LAJLA PĖRNASKA
GAZMEND DIBRA
KRESHNIK ĒOLLAKU
RAJMONDA BULKU
KREUZA LEKA
SHKĖLQIM HOXHA
FETAH HASANI
ERVIN MINAROLLI
ELVANA HANA
GRIDA DUMA
IVI KASO
ANDIA PUSTINA
SAHIT DOLLAPI

DURRES
EDUART HALIMI
GENT STRAZIMIRI
ALBANA VOKSHI
IGLI CARA
OERD BYLYKBASHI
OSMAN METALLA
VULLNET TOPALLI
LUFTER XHUVELI
KSEANELA MUDERIZI
ZAMIR RAMADANI
MERITA BAKIU
ARJAN DEDEJ
MIRLINDA CEKA


DIBER
SHEREFEDIN SHEHU
ROLAND KETA
EKREM SPAHIA
BEDRI HOXHA

FIER
SOKOL OLLDASHI
MESILA DODA
SHPĖTIM IDRIZI
KOZMA DASHI
BEDRI MIHA
MYSLIM MURRIZI
FLORJAN DANI
FERDINAND MURATI

ELBASAN
ARBEN IMAMI
EDUART SELAMI
ARDIAN TURKU
LUĒIANO BOĒI
DASHNOR SULA
ARBIOLA HALIMI
AUREL BYLYKBASHI
IRENA PROGNI
RRAHIM ĒOTA
MATI ĒELA
ZAMIR MUZHAQI
MEDI SHEHU
HYSEN MOLI
MUHARREM KAJOLLI
BUJAR CAKANI

LEZHĖ
ALDO BUMĒI
GJOVALIN KADELI
ALBINA DEDA
VASIL BICAJ
MHILL FUFI
ARTAN BUSHI
ZEF MACI

GJIROKASTER
GENC RULI
SPIRO KSERA
ALIJE KOKALARI
VELEDIN ZAĒE
ARJAN KASAJ

BERAT
GENC POLLO
ASTRIT VELIAJ
LEFTER MALIQI
MEHMET XHEKA
ĒAUSH QATO
FATBARDHA BULLARI
HAFIZE SKENDO
NEVILA HAZNEDARI

0 KOMENTE
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
SPECIALE
Target 25 Mars 2015
Gara pėr bashkitė, deputetėt gati tė lėnė mandatin
Parlamenti shqiptar pritet tė rifreskojė njė numėr tė konsiderueshėm tė anėtarėve tė saj pas zgjedhjeve lokale. Me ndarjen e re territoriale, bashkitė kanė sipėrfaqe mė tė madhe, cka ka joshur disa deputetė tė shprehin vullnetin pėr tė kandiduar.
Vizat pėr Kosovėn, Rama: Turp i BE-sė, padrejtėsi cinike
Arrestimi i deputetėve, Kėshilli i Mandateve shtyn seancėn
Refuzohen gratė, jo pėrfaqėsim me 50 pėr qind nė lista
Arrestimi i deputetėve, Kuvendi jep autorizimin pėr Doshin dhe Frrokun
Rama: Nxitje e procesit tė integrimit. Hahn: Pavarėsi e sistemit gjyqėsor
Arrestohen dy deputetėt, Tom Doshi dhe Mark Frroku
Nikolla: Nuk jam unė kandidatja e PS-sė pėr Tiranėn
Kodi Elektoral, Totozani: Refuzuan rekomandimet
Arrestimi i Doshit dhe Frrokut, deputetėt e ndaluar merren nė pyetje
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
31-03
17°
01-04
15°
02-04
10°
03-04
12°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise