English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Shtunė 29 Gusht 2015 Moti Tirana
33°
Arkivi
Inagurohet ne Tirane zyra rajonale e punes. I pranishem kryeministri Berisha
Publikuar: Qershor 30,2008 - 12:19
Shpėrnadeje nė Facebook
Tiranė - 

Ne ingaurimin e zyres ku do te punohet me dixhitalizmin e te dhenave ka mare pjese kryeminstri Sali Berisha, i cili tha se keto nisma jane ne favor te tregut te punes, e zhvillimit ekonomik. Ne kete nisme ka ndihmuar qeveria suedeze,e cila ka financuar me nje shume prej 300 mije euro. Sistemi informatik i te dhenave, eshte inaguruar dhe ne zyren e punesimit ne Korce.

Edlira Sulejmani
Asnje lajm perkates
1 KOMENTE
fadil ajazi
Postuar  13/09/2012  20:20
po kur do munt te hapet ndo nje vent pune per ne qe po sorollatemi ne pune te zeze dhe si kemi mundesite te marim ndo nje kredi as per shtepi e as per gje ... e si do munt ta mbaj familjen une me 4 antare e si do munt tju krijoj atyre mundesite per nje strehe .e cpo me duhet dhe profesjoni qe kam 15 vjet qe e ushtroj saldator .montator .kur neser te flakin ne ruge . dhe do me duhet te punoj dhe kamarjer per te mbajtur familjen .kur do jete ajo dite ku njerzit te punojne si ne gjithe boten. e perse hapen e inagurohen keto zyra kur nuk i sherbejne popullit ?....
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
SPECIALE
Target 22 Maj 2015
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
29-08
18°
34°
30-08
16°
34°
31-08
16°
35°
01-09
15°
32°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise