English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Premte 28 Gusht 2015 Moti Tirana
34°
Po, po janė kukulla!
Publikuar: Nentor 30,2012
Shpėrnadeje nė Facebook
Paris - 
Me sytė e saj blu, flokėt e kuqe tė kapura me njė fjongo tė bardhė, duket se pėrpara kemi njė vajzė tė vogėl "normale". Vėshtirė tė besohet qė ajo nuk do tė flasė apo luajė, pasi nė tė vėrtetė ėshtė njė kukull. Po, po, njė kukull! Ato janė krijim i artistes franceze, Laurence Ruet. Ēmimi pėr to varion, nga 450-1350 euro. Ēdo fėmijė kukull, kėrkon plot 2 javė kohė, pasi bėhet me rrėshirė, sytė i ka prej qelqi dhe flokėt janė tė vėrtetė. Po kėshtu, veshjet janė zgjedhur me kujdes. "Qėllimi im ėshtė tė transmetoj emocion. Jam shumė e ndjeshme ndaj delikatesės, surprizės dhe butėsisė",-thotė ajo. (Daily Mail)

0 KOMENTE
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
SPECIALE
Target 22 Maj 2015
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
28-08
23°
35°
29-08
17°
33°
30-08
13°
29°
31-08
10°
30°
01-09
14°
31°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise