English     Shqip
Kėrkim i avancuar
E Mėrkurė 02 Shtator 2015 Moti Tirana
30°
Shimpanzetė, shprehje fytyre tė ngjashme me njeriun
Publikuar: Shkurt 20,2013
Shpėrnadeje nė Facebook
Nairobi - 
Njė fotografe e botės sė egėr ka kapur disa portrete tė veēanta tė cilat vėrtetojnė se shimpanzetė kanė shprehje fytyre tė ngjashme me ne. Gabi Guiard tha se i ka bėrė kėto fotografi nė Kenia.  Ajo shpenzoi dy orė kohė dhe rezultatet janė mbresėlėnėse. "Mė pėlqen shumė kur kam mundėsi tė kaloj kohė nė botėn e egėr. Gjithmonė mė kanė tėrhequr kafshėt. Pasi bėra kėto fotografi pashė qė edhe ata kanė tė njėjtat gjeste, sjellje dhe emocione si ne",-thotė ajo. (Daily Mail)

0 KOMENTE
Asnje Koment i Disponueshem
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
SPECIALE
Target 22 Maj 2015
Parashikimi i motit
Tiranė Vlorė Durrės Korēė Berat
02-09
15°
31°
03-09
15°
32°
04-09
15°
33°
05-09
18°
26°
06-09
17°
21°
Politikė
Kronikė
Ekonomi
Sociale
Kosovė
Bota
Kulturė
Sport
Lifestyle
Opinion
Arkivi
Powered by Magellano srl - Valid XHTML and CSSCopyright 2011 Albanian Screen. All Rights Reserved. Albanian Screen 2011 All Rights reserved - Kushtet e Privacise